Al. Solidarności 129/131, lok. 103, 00-898 Warszawa
+48 604 581 582     22 243 25 34

Autohipnoza i trening uważności

Tymczasem wstrzymujemy spotkania z autohipnozą i treningiem uważności. W zamian: DYSKUSYJNE SPOTKANIE GRUPOWE, NA KTÓRYM DZIELĘ SIĘ BIEŻĄCYMI WIADOMOŚCIAMI DOTYCZĄCYMI NOWYCH BADAŃ Z ZAKRESU PSYCHOLOGII ZDROWIA, CIEKAWYCH SZKOLEŃ, KSIĄŻEK, KTÓRE WARTO PRZECZYTAĆ. Zawsze w pierwszy wtorek miesiąca w godz. 18.00-20.00, sprawdź dostępność miejsc. Cena 100,00.

Autohipnoza to stan, w który możesz wprowadzić się samodzielnie i uzyskać efekty, które otrzymujesz na terapii podczas hipnozy.
Że jest to możliwe, zaświadczą moi klienci, którzy radzą sobie świetnie sami i po kontakcie terapeutycznym między nami pozostał kontakt przyjacielski. Moją ideą jest nauczenie jak największej liczby ludzi korzystania z autohipnozy, gdy i ty nauczysz tej znakomitej metody, pójdziesz własną drogą mając większy wpływ na swoje życie.

Nauczysz się jak osiągać stan, kiedy twoje fale mózgowe z poziomu życiowych spraw (stan beta) schodzą na poziom dostępu do własnego wnętrza (alpha), a nawet na poziom wewnętrznej mądrości (theta). Kiedy poczujesz kim naprawdę jesteś i co jest dla ciebie najważniejsze zapomnisz o codziennej gonitwie, zmienisz stosunek do pracy (lub zmienisz pracę), docenisz miłość bliskich i zaczniesz żyć tak, jak tego pragniesz.

Autohipnoza pomoże Ci zwalczyć choroby, fobie (w tym fobię społeczną), poradzić sobie z lękami, żyć spokojniej, spełniać marzenia, realizować się w wielu sferach.

c

  • Umysł i Energia to dwie strony tego samego zjawiska, dwa skrzydła ptaka duszy.
  • Medytacja polega na doprowadzeniu umysłu do stanu wyciszenia i koncentracji, w którym nasze energie mentalne mogą ulec transformacji i  regeneracji.
  • Może to być stan „przebywania wewnątrz siebie” lub kontaktowanie się z naszym prawdziwym JA.
  • Wtedy jest możliwe oczyszczenie z istniejących w nas negatywnych programów i negatywnych myśli, oraz stanów lękowych.
  • Najlepiej, aby medytacja obejmowała umysł, ciało i zmysły (- wyobraźnia)


Spotykamy się w grupie (do 10 osób) we wtorki o 18.00. Gdy chcesz nauczyć się autohipnozy, gdy wolisz poćwiczyć z grupą, gdy jesteś w dołku i trudniej Ci teraz uzyskać ten stan, gdy nie możesz zmobilizować się w domu itd. przyjdź na 1,5h – do 2h i bądź z nami. Cena sesji to 50,- zł/os. Zapisz się, aby zagwarantować miejsce: e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub sms: 0604/581-582, gdy potrzebujesz dodatkowych informacji zadzwoń pod podany numer.

Więcej wiadomości nt. autohipnozy znajdziesz w mojej książce „Myśl zdrowo” i "W drodze do wyzdrowienia" lub na blogu: www.alicjagrzesiak.pl

Spotkania zawsze we wtorki o godz. 18.00, sprawdź dostępność miejsc, zadzwoń (lub wyślij sms, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), aby się zapisać 604/581-582

Zapraszam Alicja Grzesiak