ul. Ordona 5F lok. 74, 01-237 Warszawa
+48 604 581 582  

Alicja Grzesiak

Zajmuję się hipnozą od  30 lat.

Swoją podróż na tej drodze rozpoczęłam,  gdy poważnie zachorowałam i leżąc i patrząc w sufit - bo niczego innego nie mogłam zrobić – po przeczytaniu jednej książki weszłam w inny świat. Było to tak przejmujące doświadczenie, że nawet, gdy przez kolejne dni nic nie wychodziło, starałam się dalej, aż powróciłam tam po raz kolejny. Z choroby wyszłam szybko, chociaż lekarze umieścili mnie już na wózku inwalidzkim.

Przez następne lata zgłębiałam wiedzę w tym zakresie także u dr Stephena Gilligana, amerykańskiego autorytetu w dziedzinie hipnozy i transu, ucznia Miltona Ericksona, psychiatry, który wprowadził hipnozę do leczenia.

W międzyczasie ukończyłam studia podyplomowe z zakresu psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej  w Warszawie.                                                   

Pracuję z wieloma problemami natury psychologicznej, począwszy od fobii skończywszy na nowotworach, depresji i innych ciężkich chorobach. Ciągle jestem zafascynowana możliwościami jakie hipnoza oferuje oraz szybkością z jaką zachodzą zmiany. Można zlikwidować guza nowotworowego, odprawić z kwitkiem depresję, pozbyć się blokujących przekonań na temat płci przeciwnej, które sabotują szczęśliwy związek, podnieść poczucie własnej wartości, zwiększyć kreatywność…  i wiele innych rzeczy.

Napisałam książkę "Myśl zdrowo. Jak umysł i ciało razem mogą zwalczać choroby", która po ukazaniu się była bestsellerem wydawniczym  oraz  "Na drodze do wyzdrowienia" wraz z płytą z transem hipnotycznym.  W 2017r. wyszła kolejna książka "Terapia duszy". Przeszłam szkolenie z Totalnej Biologii. Prowadzę bloga z zakresu psychologii zdrowia www.alicjagrzesiak.pl

Prowadzę terapię, szkolę personel medyczny, mam za sobą udział w wielu konferencjach dla lekarzy i pielęgniarek, byłam kilka lat ekspertem od psychosomatyki i kryzysu psychologicznego na portalu WP oraz zajmuję się szeroko pojętą edukacją  z zakresu psychosomatyki. Prowadzę Klinikę Powrotu do Zdrowia  http://www.powrotdozdrowia.pl
Chcesz dopytać – zadzwoń lub napisz e-mail, a może jesteś już gotowy, aby zapisać się na sesję. Zapraszam.

"Zatroszcz się o swoje wewnętrzne dziecko i odkryj swój potencjał"
Książka i audiobook dostępne w sprzedaży od 22.11.22 r.

"Optymistka" poradnik pozytywnego myślenia w chorobach serca kobiet. Książka  dostępna pro bono w 40 szpitalach  na oddziałach kardiologicznych w całej Polsce.

"Terapia duszy. Przywrócenie jej związku z ciałem
Do kupienia książka tradycyjna, ebook i audiobook - dostępne w księgarniach lub u Wydawcy (Helion)

"W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą"
Do książki dołączona płyta CD z transem hipnotycznym.
Do kupienia książka tradycyjna oraz ebook, dostępne w księgarniach lub u Wydawcy (Helion)

"Myśl zdrowo..."książka Alicji Grzesiak była nominowana na najlepszą książkę popularnonaukową z dziedziny psychologii za 2012r.
Do kupienia książka tradycyjna, ebook i audiobook - dostępne w księgarniach lub u Wydawcy (Helion)

Wywiady: